Close

Morent.
Nieruchomościami zajmujemy się zawodowo.

kilka słów wstępu o nas:

Jesteśmy firmą z wieloletnią praktyką zarządzania mieszkaniami inwestycyjnymi. W swoim portfolio posiadamy komfortowe apartamenty w dwóch miastach –  we Wrocławiu i w Krakowie. Świadczymy usługi operatorstwa zarówno mieszkań indywidualnych jak i całych budynków. 

Nasze know how i odpowiednie podejście do rynku najmu nieruchomości, przekonało już wielu partnerów do powierzenia nam swoich lokali. W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm, jakość wykonywanych usług i indywidualne podejście do klienta.

O spółce

 • 2015

  Spółka DC Systems Sp. z o.o. powstała w 2015 r. jako firma zajmująca się automatyką w obiektach przemysłowych. Wraz z pojawianiem się nowych zamówień, spółka poszerzała ofertę o systemy dla nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych, które mocno wpłynęły na obecny profil działalności firmy.

 • 2016

  Od 2016 roku DC Systems jest związane z rynkiem nieruchomości w zakresie zarządzania budynkami, lokalami inwestycyjnymi, organizacji najmu długoterminowego i krótkoterminowego. W kolejnych latach firma poszerzyła swoją ofertę o doradztwo w zakresie zakupu nieruchomości oraz jej dostosowania pod kątem świadczenia usług noclegowych, home stagingu oraz usług pokrewnych.

 • 2018

  Firma aktywnie uczestniczy w kształtowaniu lokalnego rynku turystycznego – posiadając znaczną bazę noclegową w centrum miasta,
  Od 2018 jest członkiem Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.

 • 2019

  Ze względu na rosnące potrzeby własne oraz rynku w usługi pralnicze, w 2019 roku DC Systems otworzyło przemysłową Pralnię Czysty Lopez, dedykowaną branży HoReCa.

 • 2020

  Aktualnie rozpoczęliśmy prace nad nową lokalizacją we Wrocławiu i kolejnymi 204 miejscami noclegowymi. Już niebawem zaczniemy przyjmować pierwszych gości!

Oferta

Organizacja najmu

W obecnym portfolio najmu krótko i długoterminowego firmy znajdują się obiekty w Krakowie i Wrocławiu. Tworzą one łącznie do 420 miejsc noclegowych. Jeszcze w 2019 roku dolnośląska lokalizacja powiększy się o 170 miejsc. W 1 Q 2020 roku baza wzrośnie o kolejne ponad 200 jednostek.

Dzięki obecnym relacjom z partnerami biznesowymi oraz zbudowaniu wizerunku rzetelnej i profesjonalnej marki, pozyskujemy nowe kontrakty. Aktywnie zdobywamy kolejnych odbiorców, takich jak grupy zorganizowane czy korporacje międzynarodowe, korzystające cyklicznie z naszej oferty noclegowej.

Sprzedaż miejsc noclegowych prowadzimy przez czołowe portale OTA – między innymi Booking HRS, Expedia. Posiadamy też Dział Marketingu, który zajmuje się aktywnym pozyskiwaniem klientów biznesowych.

Doradztwo w nieruchomościach

Współpracujemy z deweloperami, inwestorami instytucjonalnymi i indywidualnymi. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie planowania inwestycji, aż po komercjalizację. Realizujemy projekty z zakresu:

Oceny rentowności nieruchomości

  • Duże doświadczenie w zarządzaniu obiektami noclegowymi pozwala nam przewidywać najbardziej prawdopodobną rentowność danej inwestycji. Nasze prognozy potwierdzają się w rzeczywistości, dzięki temu inwestor otrzymuje ekspertyzę, która pomaga mu w podjęciu decyzji zakupowej.

Korzystając z naszych analiz deweloperzy wzbogacają ofertę sprzedaży o prognozowaną rentowności nieruchomości, co znacząco przekłada się na jej atrakcyjność dla klienta końcowego.

Wzbogacenia oferty sprzedaży nieruchomości o operatora

  Obecność operatora najmu w nieruchomości rozpatrywanej przez inwestora jako pasywna inwestycja stanowi istotną zachętę do podjęcia decyzji zakupowej.

Pomocy w projektowaniu budynków inwestycyjnych

  Na etapie projektowym doradzamy jak najlepiej zorganizować przestrzeń, aby była ona maksymalnie dopasowana do wymagań rynku najmu krótko- i długoterminowego. Dostosowanie obiektu do prowadzenia działalności najmu krótkoterminowego lub usług hotelowych, pozwoli na sprawne i efektywne kosztowo prowadzenie działalności przez operatora. Ma to bezpośrednie przełożenie na rentowność nieruchomości i maksymalizację przychodów osiąganych przez przyszłych właścicieli.

Wykończenia lokali pod wynajem

  Mieszkania inwestycyjne powinny mieć w sobie trochę ciepła domowego oraz być niezwykle praktyczne w swoim ułożeniu. Wiemy, jak duży wpływ ma wysoki standard nieruchomości na kształtowanie się ceny wynajmu. Dlatego naszym klientom oferujemy kompleksową usługę wykończenia mieszkania – od prac remontowych po zakup mebli i home staging.

Usługi pralnicze

Z uwagi na rosnącą ilość obiektów noclegowych, a co za tym idzie zwiększoną potrzebę realizowania usług dla obiektów hotelowych, otworzyliśmy nowoczesną pralnię przemysłową wodną.

Jej moce przerobowe obecnie są na poziomie od 30 do 33 ton miesięcznie dla każdej ze zmian (3 zmiany dziennie), co plasuje obiekt w pozycji czołowej 2 obiektów tego typu w obszarze Wrocławia oraz miejscowości ościennych.

Więcej informacji na temat pralni znajduje się na stronie internetowej https://czystylopez.pl/

najnowsze realizacje:

Przejdź do pełnej galerii
Back to top